درباره ما

 

شرکت خدمات و تجارت مديران پارس در سال 1371 شمسي، ثبت شده به شماره90730 ، با هدف فعاليت در زمينه های مختلف خودرو ، بخشهای صنعتی و بازرگانی تاسيس و متعاقبا بعنوان شرکت انحصاری انجام عمليات فروش و خدمات پس از فروش خودرو در سراسر کشور جهت همکاري با شرکت صنايع خودرو سازي کرمان در ارتباط با خودروهاي وارداتي و توليدي دوو با مشاركت كشور كره جنوبي ، فعاليتهاي خود را آغاز نمود .

شرکت مديران پارس (MPC) عهده دار وظايف ذيل گرديد :
• بازاريابي و تبليغات فروش خودرو
• پيش فروش و عرضه خودروها به متقاضيان در سرتاسر کشور
• ايجاد پارکينگ منطقه اي براي نگهداري و بازرسي هاي قبل از تحويل خودرو به خريداران
• حمل خودرو به محل نمايندگي براي تحويل به خريداران بعد از نصب پلاک شماره گذاري
• ايجاد و راه اندازي شبکه خدمات پس از فروش در سراسر کشور براي ارائه خدمات پس از فروش
• تجهيز شبکه خدمات پس از فروش به ابزار مخصوص و لوازم و دستگاه هاي عيب ياب الکترونيکي
• آموزش پرسنل شاغل در شبکه خدمات پس از فروش و پرسنل فروش خودرو
• تامين قطعات يدکي ، توليد در داخل کشور و واردات قطعات به کشور

با عنايت به سياستهاي تدوين شده کشور و نياز به گسترش فعاليت در تامين و توليد قطعات ، با مشارکت شرکت کرمان خودرو نسبت به تاسيس شرکتي مستقل با عنوان شرکت طراحي و مهندسي قطعات کرمان خودرو ( کادک ) در سال 1376 شمسي براي تامين قطعات خط توليد و همچنين خدمات پس از فروش برنامه ريزي و اقدام گرديد .

گسترش شبکه خدماتی شرکت ادامه يافت ، تا زمانيکه کمپانی دوو پس از پيوستن به جنرال موتورز ، توليد محصولات خودروهاي دوو در ايران تحريم ، و شركت جديد جي ام دوو ملزم به قطع همکاری با طرف ايرانی خود گرديد. بعد از قطع مشاركت خودروسازي كرمان با دوو كورپريش كره جنوبي گروه کرمان خودرو فعاليت خود را با شرکتهای هيوندای كره جنوبي و فولکس واگن كشور برزيل شروع و فعاليت توليدي خود را ادامه داد .

شرکت مديران پارس در سال 1382 همزمان با مونتاژ خودرو فولکس واگن در مجموعه خودروسازي كرمان بر اساس تائيد مديران ارشد شرکت فولکس واگن آلمان نسبت به فروش و خدمات پس از فروش خودرو فولکس واگن در شبکه تحت اختيار خود اقدام نمود .

آقاي Weibgerber عضو ارشد هيئت مديره فولکس واگن آلمان در مراسم امضاء قرار داد که در تاريخ 12 تير ماه در منطقه ارگ جديد بم تشکيل شد از سابقه عملياتي شركت مديران پارس بعنوان امتياز ياد كرده و اعلام نمودند ،

The cars will be sold throughout Iran by an exclusive dealer network owned by Modiran Pars Co. This means that there will be initially over 70 dealers located primarily in Iran’s urban centres ready to sell the Gol

(خودروهاي گل از طريق شبکه فروش انحصاري که متعلق به شرکت مديران پارس مي باشد ، در سراسر ايران عرضه خواهد شد و اين بدين معناست که در ابتداي کار بيش از 70 نمايندگي مستقر در شهرهاي ايران آماده ارائه خودرو سواري گل به سراسر ايران خواهند بود.)

اين فعاليتها تا بهمن سال 1384 ادامه داشت .

با توجه به سياستهاي اشتغال زائي دولت جمهوري اسلامي ايران شرکت مديران پارس در مقطع سالهاي 1385 تا 1388 با همکاري ستاد مديريت حمل و نقل و سوخت کشور از محل بودجه اختصاص يافته دولت جمهوري اسلامي بيش از 2000 دستگاه ميني بوس توليدي کارخانه کارسان از کشور ترکيه به متقاضيان تحويل وعهده دار فعاليتهاي خدمات پس از فروش گرديد.

شرکت مديران پارس در سال 1386 همزمان با مونتاژ خودرو سواري ليفان در شركت كرمان موتور که به لحاظ مرحله بعدی تحريم و قطع توليد فولکس واگن جايگزين سواری گل شده بود ، نسبت به ارائه خدمات فروش و پس از فروش روي خودروهاي ليفان اقدام نمود . اين بخش از فعاليت در سال 1389 باتمام رسيد .

شركت مديران پارس در حال حاضر با بهره گيري از تجربه ، سوابق و متكي به شبكه ارتباطي خود ، همچنان براي فروش و خدمات پس از فروش خودرو در سراسر ايران آمادگي خود را حفظ نموده است. ضمن آنكه با توجه به حضور فعال سهامداران و اعضاء هيئت مديره خود در بخش هاي بازرگاني و صنعت پخش محصولات و كالاهاي توليدي و وارداتي ، آماده است اندوخته هاي مديريتي و آشنايي خود را در بازار بصورت ارائه خدمات ، همكاري مشترك ، نمايندگي فروش و توزيع و ...... امكانات خود را با سازمانها و شركتهاي علاقمند مورد استفاده و فرصت هاي جديدي را فراهم آورد.

 © Modiran Pars co. (MPC)